icon clock11.01.2024
icon eye87
Суспільство

Пілотний проєкт соціального відновлення для захисників та їхніх родин реалізують на Черкащині

Програму соціального відновлення для захисників та їхніх родин вже спробували понад двадцять військовослужбовців разом зі своїми родинами. Про це повідомив гендиректор ГО “Табір Максимум” Віталій Собко під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Цей пілотний проєкт був започаткований спільно з Міністерством соціальної політики та Черкаською обласною військовою адміністрацією.

— На території відпочинкового закладу військовослужбовці разом зі своїми дружинами та дітьми проходять соціальне відновлення, — розповів Віталій Собко. — Ми готові приймати 9-12 родин на кожну зустріч. Програма розрахована на тиждень і включає консультації з психологами, соціальними працівниками й сімейними консультантами. Дітям також надаються окремі активності. Крім того, ми пропонуємо активний спорт, терапію, різноманітні заходи з відпочинку навіть екстремального, кулінарію та творчість. Головне — це те, що наші захисники проводять час разом з родиною. Це — про спільне відновлення.

Крім того, родичі загиблих військовослужбовців також беруть участь у програмі відновлення на базі “Табору Максимум”. Протягом минулого року ці можливості скористалися майже 200 родин, включаючи дружин із дітьми, а також батьків загиблих із онуками.

Цьогоріч вже запланували 6 ветеранських програм, особливу увагу, як розповів очільник департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало, приділено комунікації та партнерству з територіальними громадами, щоб залучити більше захисників та їхніх родичів до цієї програми. За результатами пілотного проєкту у 2024 році буде сформовано державний стандарт таких послуг.

Детальніше читайте у свіжому номері “Черкаського краю

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *