Системи знищення ворога – ПТУРи («Конкурси», «Фаготи»), РПГ. А ще — уламки Градів, мін з донецького аеропорту, шахти Бутівки, Мар’їнки, Авдіївки, Авдіївської промзони, Попасної, Пісків та інших населених пунктів. А також, частин від ракет Himars, тубуси від Javelin, NLAW, «Стугн» з Бучі, Ірпеня, Бахмута, Ізюма й інших місць Харківської та Херсонської областей. Є тут речі й військова амуніція російських окупантів. В колекції музею зберігаються речі десятків відомих командирів. Серед них Дмитро Коцюбайло, друг Да Вінчі, Тарас Бобанич, друг Хаммер, Євген Саража, друг Джек та багатьох інших.
Мета творців музею — донести до відвідувачів рідного міста Черкаси, Черкаської області й України легендарні історії та розповіді про відважних захисників України. Всі вони боронили, а дехто й досі боронить нашу країну у війні з російськими загарбниками.
«Патріотичний музей російсько-української війни» засновано і відкрито 28 березня 2018 року. Його засновник — громадський активіст, волонтер, а з 24 лютого 2022 року доброволець і військовослужбовець ЗСУ Олексій Святенко.
Музей діє на громадських засадах і попри сотні звернень про підтримку і допомогу музею до місцевої та обласної влади, не підтримується і не фінансується державним коштом. На сьогодні музей відвідали вже понад 40 тисяч осіб.
Детальніше про музей можна дізнатися за цим посиланням.
До теми: Волонтери солдатського містечка завітали до благодійників