icon clock28.04.2024
icon eye16
Суспільство

Ілля Ковтун взяв подвійне “золото” на Чемпіонаті Європи

Гімнаст із Черкас Ілля Ковтун виграв дві золоті медалі на чемпіонаті Європи. У фіналі він отримав 14.600 балів у вправах на перекладині, повторивши свій особистий рекорд.

Раніше він також переміг у вправах на паралельних брусах. Це його перша золота медаль на чемпіонаті Європи, а загалом він вже має сім медалей на цих змаганнях. Українська збірна також здобула срібло в багатоборстві завдяки Олегу Верняєву та бронзу в опорному стрибку завдяки Назару Чепурному. У останній день змагань, 28 квітня, наша збірна буде боротися за нагороди в командних змаганнях.

Джерело: Чемпіон

Нагадаємо, експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області вже традиційно визначала Іллю Ковтуна переможцем спортивного місяця за результатами участі атлетів у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. У лютому на звання кращого претендували два кандидати – гімнаст Ілля Ковтун та велоспортсмен Ростислав Царан. З огляду на рівень змагань та досягнутий результат, переможцем лютого-2024 на Черкащині визначено Іллю Ковтуна.