icon clock23.06.2026
icon eye7
Суспільство

Відгуляли Купала та допомогли ЗСУ

У Ступичному, що в Мокрокалигірській громаді на Звенигородщині, в день літнього сонцестояння
21 червня відгуляли Івана Купала.


Перед сценою на центральному місці встановили скриньку для донатів на ЗСУ — наших ангелів-оборонців.
Звучали пісні, гуморески, розігрували сценки, розповідали про купальські традиції та вірування. Кульмінацією свята став конкурс віночків, у якому перемогла одна з найменших конкурсанток.

Місцеві майстрині демонстрували виставку неповторних робіт.

Чимало локацій підготували для відпочинку сім’єю — столи, лави, тюки сіна для сидіння в тіні крислатих дерев, смачне частування, лотерея. І — обов’язкові атрибути — верба, кострище, духмяні вінки у дівчат, Марена, Водяний.

Відтепер свято Купала щороку відзначатимуть у Ступичному, фестиваль писанок — у Мокрій Калигірці, а Трійцю — в Ярошівці. Щоб у всіх було по святу, вирішили в громаді — інформують «Вісті Черкащини».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *