icon clock23.06.2026
icon eye7
Суспільство

Звільнені з полону українці зможуть безкоштовно відновити права та техпаспорт

Громадяни, які пережили полон або незаконне позбавлення волі внаслідок війни, зможуть безкоштовно відновити втрачене посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в сервісних центрах МВС.

Відповідне рішення 18 чер­вня підтримав Кабінет Міністрів.

Скористатися правом на безкоштовне відновлення документів можна буде один раз протягом року після звільнення.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко зазначив, що уряд також врегулював питання, з яким стикаються родини людей, зниклих безвісти за особливих обставин.

Опікуни, призначені для управління майном таких осіб, зможуть відновлювати, зокрема, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я зниклої безвісти людини. Це дасть змогу законно управляти майном в інтересах власника.

Про це повідомили в пресслужбі РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *